FLIPPER 900 ST od ECO MARINE. Premiera w Polsce – nowej odsłony tego modelu.

15-17.10. odwiedzając stoisko ECO MARINE podczas II edycji BOATS SHOW POLAND na Jez. Zegrzyńskim, będą mogli Państwo zobaczyć i przetestować dwie świetne jednostki.
 
Firma zaprezentuje dwie jednostki na wodzie ✌
 
Oto pierwsza z nich
 
FLIPPER 900 ST – jeden z najlepszych modeli Flippera, ekskluzywna wersja bardzo nowoczesnego jachtu, wyposażonego w dwa potężne białe, 300 konne silniki Mercury – premiera w Polsce – nowej odsłony tego modelu.
 
ECO MARINE to polska firma, posiadająca także swoją rejestracje w Chorwacji, która zajmuje się dystrybucją ekskluzywnych jachtów motorowych. W zakresie działań naszej firmy jest sprzedaż jachtów najlepszych jakościowo spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 
„ECO MARINE oferuje luksusowe jachty motorowe i wspaniałe łodzie kabinowe. Jednostki oferowane przez ECO MARINE przeznaczone są dla motorowodniaków, oraz żeglarzy, którzy cenią sobie właściwości nautyczne, a także odpowiedni komfort, bezpieczeństwo i wygodę obsługi.
Jesteśmy jedynym w Polsce i w Chorwacji oficjalnym przedstawicielem szwedzkiej stoczni oferującej wspaniałe jachty motorowe NIMBUS oraz PARAGON.
Jesteśmy w Polsce i w Chorwacji wyłącznym przedstawicielem fińskiej stoczni BELLA, która posiada w swojej ofercie wyśmienite łodzie motorowe BELLA, FLIPPER, FALCON I AQUADOR – to doskonałe motorówki posiadające wspaniałe walory nautyczne.
Jako jedyni w Polsce i w Chorwacji jesteśmy wyłącznym przedstawicielem szwedzkiej stoczni oferującej doskonałe aluminiowe łodzie ALUKIN – które są jedyne w swojej klasie, spełniające najwyższe wymagania dla ciężkiej pracy na wodzie.
Wybierając jacht z naszej oferty, macie Państwo szansę na odkrycie niezwykłych doznań i zasmakowanie prawdziwej wolności. Wszechogarniająca żeglarska energia oto motto ECO MARINE!!!
Nasza firma powstała w wyniku inspiracji zaczerpniętych z niezwykłych podróży po różnych akwenach morskich na jachtach żaglowych i jachtach motorowych. Połączyliśmy naszą pasję z marzeniami, dzięki czemu robimy to, co naprawdę kochamy robić, a to z kolei przenosi się na zadowolenie naszych klientów.”
Facebook